House of Protection stiže u Boogaloo s novim projektom članova Fever 333
Novi projekt članova Fever 333
House of Protection, novi je projekt Stephena Harrisona i Arica Improte, koji su odlučili odbacili okvire tradicije i forme te slijediti isključivo osjećaj! Spajajući naizgled udaljene svjetove hardcorea, elektronike i punka, stvorili su prostor neograničene kreativnosti.
U Boogaloou ih gledamo i slušamo po prvi puta, usred ljeta, 21.srpnja, gdje nas očekuje nepredvidivo veče sirove energije i potpune glazbene slobode!
Osim zajedničkog iskustva u bendu Fever 333, Aricov kontinuirani rad s eksperimentalnim rock sastavom te Steveova uloga gitarista u kultnom post-hardcore bendu (The Chariot), dvojac je u svijetu žešće glazbe poznat po tome što se ne boji krajnosti.
House of Protection nastavak je te beskompromisne ekspresije – sirova mješavina bijesa, nesigurnosti, radosti i kreativnosti.
„Htjeli smo stvoriti nešto gdje su sve naše ideje, koliko god bile lude, sigurne“, kaže Steve. Upravo je to temelj na kojem je House of Protection izgrađen, pružajući publici osjećaj slobode i zanosa koji briše granicu između izvođača i publike.
U suradnji s bliskim prijateljima Jordanom Fishom (bivši Bring Me The Horizon) i Nickom DePirrom (Night Verses), nastao je njihov prostrani i intenzivni debitantski singl ‘It’s Supposed To Hurt’. „Znali smo da neće biti lako krenuti ispočetka, ali ta fraza postala je naš moto“, dodaje Aric.
House of Protection najbolje funkcionira na rubu nepredvidivog, gdje je sve moguće i svi su dobrodošli. Dobrodošli kući.
Ulaznice putem Eventim sustava.
Link : https://www.eventim.hr/artist/house-of-protection/
👉 Više koncerata za 2026. pronađi u našem Koncertnom vodiču za 2026.
Prenosi: Rockography Magazine
Datum objave: 18. travnja 2026.