Stampedo & Kuzma & Shaka Zulu!

Lineupu ovogodišnje Hartere (Groove Armada, Let 3, Elemental, Kawasaki 3P), koja će se održati u prostorima bivše tvornice papira 18. i 19.09. u Rijeci, pridružuju se dva razigrana domaća benda – Stampedo i Kuzma & Shaka Zulu!

Hartera 2015

 

Stampedo je veseo, kabaretski nastrojen bend sa šest dugosvirajućih albuma.

Krasi ih neobičan spoj ritmova sa svih strana globusa te melodiozni predznak retro/pop/rock vremena.

Osim novog materijala, na Harteri možete očekivati i neke od njihovih najvećih hitova kao što su“Stampedo”, “Jadranska sol”, “Samo zvijezde”,

“Plaža snova”, “Snijeg” i “Špricer”.

U rujnu Stampedo ulazi u studio i počinje raditi na novom albumu, a najavnu pjesmu “Vjetar”, za koju se snima i videospot, predstavit će upravo na Harteri.

Na posljednjim koncertima pridružio im se i Damir Martinović Mrle (Let 3) s kojim je Ivanka Mazurkijević snimila album “Kauboji” te pjesmu “Zadnje riječi”.

Možda nas iznenade i na Harteri!

 

 

 

Kuzma & Shaka Zulu, splitski duet partymejkera, s kolekcijom vanvremenskih hitova iz ranih devedesetih, nakon comebacka na scenu 2010. godine

ponovo su osvojili novu generaciju mladih željnih classic tuluma!

Ovaj duet čine Kuzma (producent i lead vokal) i Shaka Zulu (MC i vokal), a odlikuje ih mješavina rap, reaggae, dance, italo-disco, trash i disco-rock stilova uz najpozitivniju energiju, zezanciju i vrhunsku komunikaciju s publikom.

Momci svaki koncert & party izvode beskompromisno te se svatko u publici osjeća kao da mu je 17 godina, a piće teče u potocima!

Tamo se skače i divlja s osmjehom na licu…TO SU KUZMA & SHAKA ZULU!

 

Veselja i plesa na ovogodišnjem izdanju festivala neće nedostajati, a iznenađenja će biti još!

Pratite nas na našim službenim stranicama www.hartera.com i na Facebook-u.

 

Ulaznice nabavite u Dallas Music Shopu Rijeka te sustavu i prodajnim mjestima Eventima.